Segurtasun Saila. Eusko Jaurlaritza

Eusko Jaurlaritza - Gobierno Vasco Segurtasun Saila Euskadi.net

Hautagai-zerrendak

ARABAKO L.H.n ALDARRIKATUTAKO HAUTAGAI-ZERRENDAK

1.- EUZKO ALDERDI JELTZALEA- PARTIDO NACIONALISTA VASCO (EAJ-PNV)

  1. XABIER AGIRRE LOPEZ
  2. JONE BERRIOZABAL BOVEDA
  3. FRANCISCO JAVIER CARRO IGLESIAS
  4. ESTEFANIA BELTRAN DE HEREDIA ARRONIZ
  5. NORBERTO ALDAITURRIAGA ZORROZUA
  6. ANA ISABEL OREGI BASTARRIKA
  7. LUIS JAVIER TELLERIA ORRIOLS
  8. PEIO IPARRAGUIRRE ETXEBERRIA
  9. JUAN CARLOS RAMIREZ-ESCUDERO ISUSI
  10. JOSUNE IRABIEN MARIGORTA
  11. IZASKUN MOYUA PINILLOS
  12. ITZIAR GONZALO DE ZUAZO
  13. ANARTZ GORROTXATEGI ELORRIAGA
  14. MALENTXO ARRUABARRENA JULIAN
  15. SILVIA GRIJALBA VITERI
  16. UNAI GRAJALES RODRIGUEZ
  17. IÑAKI GUILLERNA SAENZ
  18. IDOIA BARANDIKA LOPEZ
  19. ROBERTO ARETXABALA LOPEZ
  20. IÑAKI BERISTAIN ETXABE
  21. GARBIÑE ALAÑA PEREZ
  22. JAIONE AGIRRE LOPEZ DE ARAIA
  23. ITZIAR IRCIO VEA-MURGIA
  24. ALBERTO SANZ URIEN
  25. ANA MARIA RUIZ DE ALEGRIA MAESTU

ORDEZKOAK

  1. GERARDO BENGOA FERNANDEZ DE GOBEO
  2. BELEN RUIZ DE VIÑASPRE BESGA
  3. EUGENIO JIMENEZ IBAÑEZ
  4. RAUL ARRONDO ORTEGA
  5. MARI CARMEN LIÑARES FILLOY

2.- PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI - EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) PSE-EE(PSOE)

  1. PATXI LOPEZ ALVAREZ
  2. TXARLI PRIETO SAN VICENTE
  3. TXARO SARASUA DIAZ
  4. NATALIA ROJO SOLANA
  5. MIKEL UNZALU HERMOSA
  6. GLORIA SANCHEZ MARTIN
  7. JESUS LOZA AGUIRRE
  8. ROSA FRESNO ASENSIO
  9. JAVIER MARTINEZ GARCIA
  10. EVA AISA ANDINO
  11. JOSE IGNACIO SAENZ IRAIZOZ
  12. SILVIA CALURANO RICO
  13. JON PABLO NOGALES PRIETO
  14. CHARO CARNERO GONZALEZ
  15. ROBERTO GONZALEZ CABRERA
  16. ANA ROSA MOLINA TRIVIÑO
  17. RUBEN RUIZ MARQUEZ
  18. LOLI ESCUDERO FERNANDEZ
  19. MIGUEL ANGEL RODRIGUEZ MARTIN
  20. EVA Mª JIMENEZ ALCUDIA
  21. LUIS OCIO DIAZ DE OTAZU
  22. ESOZI LETURIONDO ARANZAMENDI
  23. JOSE JAVIER LASARTE IRIBARREN
  24. MARTA BUESA RODRIGUEZ
  25. RAMON JAUREGUI ATONDO

ORDEZKOAK

  1. ANABEL DUQUE LEIBAR
  2. ABILIO MALVIDO BLANCO
  3. ROSA GARCIA GORDO
  4. DOMINGO MARTINEZ DE ARAGON SANCHEZ
  5. SAIOA LARRAÑAGA AGUINACO

3.- PARTIDO POPULAR (PP)

  1. IÑAKI OYARZABAL DE MIGUEL
  2. JAVIER MAROTO ARANZABAL
  3. LAURA GARRIDO KNÖRR
  4. CARMELO BARRIO BAROJA
  5. Mª CARMEN LOPEZ DE OCARIZ LOPEZ DE MUNAIN
  6. MARI MAR BLANCO GARRIDO
  7. RUBEN GARRIDO REMIREZ
  8. JAVIER RUIZ DE ARBULO CERIO
  9. ANA MORALES PERAL
  10. AINHOA DOMAICA GOÑI
  11. UGAITZ CRESPO GUTIERREZ
  12. ANA SALAZAR AGUAYO
  13. ELOY LOPEZ DE FORONDA ORTIZ DE URBINA
  14. MARTA ALAÑA ALONSO
  15. ICIAR LAMARAIN CENITAGOYA
  16. ALFONSO GARROSA GARCIA
  17. LORENA VALLE ALONSO
  18. LUIS SAUTU APELLANIZ
  19. MARIA ARESTI SALAZAR
  20. SANTIAGO ABASCAL ESCUZA
  21. PILAR LIZARRALDE SALAZAR
  22. PEPA LAFUENTE ORIVE
  23. RAMON RABANERA RIVACOBA
  24. JAVIER DE ANDRES GUERRA
  25. ALFONSO ALONSO ARANEGUI

ORDEZKOAK

  1. JUAN ANTONIO ZARATE PEREZ DE ARRILUCEA
  2. ENCINA REGALADO DE LOS COBOS
  3. ALICIA GARCIA DE SALAZAR MORA

4.- UNIÓN PROGRESO Y DEMOCRACIA (UPyD)

  1. GORKA MANEIRO LABAYEN
  2. NICOLAS GUTIERREZ SAIZ
  3. CRISTINA AZPEITIA GOMEZ
  4. IGNACIO OÑATE URIZAR
  5. MARIA JOSEFA ARANZABAL CONDE
  6. ANE FABO ARANZABAL
  7. FERNANDO MARIA RUIZ FERNANDEZ
  8. ROLANDO GUTIERREZ BARRIO
  9. MARIA JESUS SALAZAR VILLAR
  10. JULEN TOMAS REAL MORILLAS
  11. ALBA MARTINEZ GARCIA
  12. ESTELA MARIA SAELICES CLAUDIO
  13. JONATHAN ROMERO GAMIZ
  14. MANUEL FERREIRO ARDIONS
  15. MARIA DEL CARMEN ANGULO PEREDA
  16. RENE RODRIGUEZ REY
  17. ALMUDENA ARNAIZ RODRIGUEZ
  18. LUCIA BAQUERO LOZANO
  19. LARA DORAO TALLEDA
  20. JAVIER SANCHEZ-SOMOZA MAMOLAR
  21. ARACELI MUELA ROMO
  22. OSCAR RIOJA SANTAMARIA
  23. BEATRIZ MARCOS DE PAZ
  24. BORJA RUIZ LOPETEDI MEAURIO
  25. ROSA DIEZ GONZALEZ

ORDEZKOAK

  1. CESAR MIGUEL MAGDALENO GIMENEZ
  2. CONCEPCION GALDOS BILBAO
  3. IÑAKI OROZCO PALMERO

5.- ONGI ETORRI

  1. DORA HELENA SALDAÑA MILLAN
  2. EVELIN KAREN SOTO ORTIZ
  3. MARTHA ELENA VARGAS VALENCIA
  4. MOUHAMADOU GAYE FALL
  5. ASHOK KUMAR TEWATIA DALAL
  6. JOSE ANTONIO MEDINA CASTRO
  7. HERLEY LEAL VALENCIA
  8. VANESA SALINAS MATEOS
  9. MIREN ESTIBALIZ VARONA PAZOS
  10. JESUS MARIA GONZALEZ LOMILLO
  11. YOUSSEF TAOUBANE OUDAI
  12. AHMED EL ABD AHAMED
  13. ISABEL GARCIA DURAN
  14. DAINA ABDELUADUD AHMED
  15. ASUNCION GARCIA LEON
  16. DJAMEL YETTOU KHOUCHANE
  17. JUAN GUILLERMO CASTRILLON LEAL
  18. BIENVENIDO VERDUGO PEREZ
  19. MARIA LOURDES DURAN PEREZ
  20. MAITANE CUESTA MARTIN
  21. MARIA LUISA SECO RUEDA
  22. SABINO MARIANO SAN JOSE RODRIGUEZ
  23. RAFAEL GARDE VICINAY
  24. JULIO SANCHEZ GONZALEZ
  25. VANESSA SANCHEZ RUIZ

ORDEZKOAK

  1. MARIA CARMEN SANCHEZ RUIZ
  2. RAUL URQUIJO CASTILLO
  3. FEDERICO GARCIA GONZALEZ

6.- UNIFICACIÓN COMUNISTA DE ESPAÑA (UCE)

  1. ICIAR ORTIZ DE URBINA ZUBELDIA
  2. JULIO JOSE MUÑOZ MOTA
  3. MARIA LUISA ARIN ARANA (INDEP.)
  4. RAFAEL ANTONIO OSORIO OBANDO
  5. FLORENCIA PASCUAL DIAZ GARAYO
  6. ENRIQUE MORALES ZUBIZARRETA (INDEP.)
  7. SECUNDINA REYES CUEVAS (INDEP.)
  8. IKER GRACIA MARTINEZ (INDEP.)
  9. SONIA ARRIVAS GOZALO (INDEP.)
  10. TOMAS TREVEJO GALAN
  11. MARIA LOURDES AVILA HIDALGO
  12. PEDRO CANTERO LOZANO
  13. MARIA OLGA GANUZAS MURILLO (INDEP.)
  14. CESAR DIAZ JIMENEZ
  15. MARIA CARMEN MARTINEZ RODRIGUEZ (INDEP.)
  16. JAIME SANTIAGO VILACOBA VILACOBA
  17. FATIMA HANOURI AYOBI (INDEP.)
  18. DUVAN ROMERO ALBA (INDEP.)
  19. MARIA SOLEDAD ZUBELDIA ZUBILLAGA
  20. ASIER ORTIZ DE MURUA FERNANDEZ DE ORTEGA (INDEP.)
  21. IGONE BILBAO GONZALEZ
  22. JOSE RAMON DIAZ DE GREÑU SENDON (INDEP.)
  23. MARIA PAZ GARCIA DE CELIS
  24. CARMELO ORTIZ DE URBINA RUIZ DE ALEGRIA
  25. URSULA CHASCO RONDA (INDEP.)

ORDEZKOAK

  1. JOSE IMANOL CABALLERO LANA (INDEP.)
  2. ANA SANTILLAN ROMAN (INDEP.)
  3. UNAI DE ZARRAOLANDIA SALAS

7.- EQUO BERDEAK - EUSKAL EKOLOGISTAK (EQUO)

  1. AITOR URRESTI GONZALEZ
  2. ANTXETA KNÖRR REKONDO
  3. BEGOÑA BELEN DEAN GUTIERREZ
  4. JOSE MARIA RUIZ DE APODACA LOPEZ DE ARROYABE
  5. MAITE IGLESIAS DINDURRA
  6. JON RUIZ DE INFANTE ANTON
  7. MARIA LUCIA PEREZ GUINEA
  8. JOSE IGNACIO MENDOZA PLAZA
  9. MARIA CRISTINA ALUSTIZA AGUINAGA
  10. JOSE LUIS SALGADO AIRAS
  11. ESTIBALIZ MORAL RABANAL
  12. JORGE TEJEDOR NUÑEZ
  13. MARIA ANTONIA NIETO SAINZ
  14. AITOR HERNANDEZ LOPEZ DE ARMENTIA
  15. BLANCA ISABEL RUIZ DE APODACA LOPEZ DE ARROYABE
  16. JOSE ANTONIO GARCIA MARCHENA
  17. NATALIA GONZALEZ DE URIARTE CAO
  18. GORKA VICARIO ESCOBAL
  19. MAHEWA TENS GARCIA
  20. JOSE ANTONIO SAENZ DE CAMARA BARRON
  21. SUSANA SALVATIERRA RUEDA
  22. JUAN RAMON GARAYO CATALAN (INDEP.)
  23. MIRIAM ROYO SUAREZ
  24. OSCAR FERNANDEZ MARTIN
  25. BELEN LORBADA PONTON

ORDEZKOAK

  1. JUAN JOSE HERMOSO BERMUDEZ
  2. MARIA ISABEL ANTON SAN JUAN
  3. JOSE MARIA PEDRUZO AGUIRREURRETA

8.- IZQUIERDA UNIDA-LOS VERDES-EZKER ANITZA (IU-LV)

  1. ISABEL SALUD ARESTE
  2. JESUS ANTONIO PALACIOS CANTA
  3. GURUTZE MORADO IBARGUCHI
  4. JOSE MARIA TOCINO DEL ARCO
  5. JULEN ARROITA LEGARISTI
  6. MARIA ELENA ARCE SANTIAGO
  7. ADRIAN LORENZO CASTRO
  8. VIOLETA BLANCO BEJARANO
  9. MIGUEL BURDALLO BAUTISTA
  10. DELIA RODRIGO ROZAS
  11. JOSE MANUEL LOPEZ HERNANDEZ
  12. MILAGROS SAN MARTIN GIL
  13. JOSE MARIA MOULIAA VALCARCEL
  14. MARIAN VILCHES GILETE
  15. IGNACIO GOMEZ GONZALEZ
  16. MARIA CASTRO GONZALEZ
  17. AMADOR VACAS DIEZ
  18. MARIA TERESA ACHA MARTINEZ
  19. LUIS MARIA RAMIREZ SAEZ
  20. KARMELE JIMENEZ OLIVA
  21. TEODORO FIALLEGAS FERNANDEZ
  22. MARIA SOLEDAD DEL BARCO GARCIA
  23. AALI SALEM ASLAMOU ABDERRAHMANE
  24. NURIA BUESA BELACORTU
  25. JAVIER SEPTIEN ORTIZ

ORDEZKOAK

  1. JOSE BLANES ESPARZA
  2. DOMARIA DEL CASTILLO DELGA
  3. ALFREDO MARTIN CAAJEROS
  4. LUISA ARAGON DEL VALLE

9.- PARTIDO ANIMALISTA CONTRA EL MALTRATO ANIMAL ANIMALIEKIKO TRATU TXARREN KONTRAKO ALDERDI ANIMALISTA (PACMA/ATTKA)

  1. KEPA JOSEBA LOZANO CALVO
  2. MIGUEL ANGEL ORTEGA CABEZAS
  3. MARIA CELIA MURO PABLO
  4. ENARA SANCHEZ ZUGASTI
  5. JONATHAN FRIAS MAYO
  6. LEIRE BILBAO MARINA
  7. JUAN SANCHEZ LIZARRALDE
  8. JOSE RAMON OBESO ITURRE
  9. MARIA BEGOÑA GOMEZ ELORTEGUI
  10. MARTA FERNANDEZ ROBLEDO
  11. BEGOÑA FRADES GURRUCHAGA
  12. ASIER MARTINEZ PADILLO
  13. IÑAKI VEGA ZABALZA
  14. Mª ARANTZAZU ARTASANCHEZ FERNANDEZ
  15. AINARA GONZALEZ LADISLAO
  16. RAUL PEREZ GARCIA
  17. OSCAR NUÑEZ ESTEBAN
  18. JESSICA MUGICA PAJARES
  19. Mª LUISA PAJARES REBOLLO
  20. Mª GRACIA GAMON ARREGUI
  21. JOSEBA KOLDO DIAZ RICO
  22. FRANCISCO GARCIA BERNARDO
  23. PATRICIA MUGICA PAJARES
  24. RAQUEL GRILLE ROBLEDO
  25. MARIA LALLANA ARCELUS

ORDEZKOAK

  1. Mª ENCARNACION RODRIGUEZ BERBES
  2. PEDRO MARIA ESNAL ZABALA
  3. MIREN JASONE GAMON ARREGUI

10.- ESCAÑOS EN BLANCO-AULKI ZURIAK (Eb-Az)

  1. BEÑAT GARCIA GRACIANTEPARALUCETA (INDEP.)
  2. ANA GIL PERDICES (INDEP.)
  3. JOSE IGNACIO ZUAZO JAUREGUI (INDEP.)
  4. OYANA ALOA DEL TESO (INDEP.)
  5. GORKA GARAY SANABRIA (INDEP.)
  6. VIRGINIA BEATRIZ GOMEZ PASCALEFF (INDEP.)
  7. RAUL MARTIN RUIZ (INDEP.)
  8. JULIA ITURMENDI RUIZ (INDEP.)
  9. ALFONSO PALMERO QUINTANILLA (INDEP.)
  10. AINARA BERNAOLA GUTIERREZ (INDEP.)
  11. IBAN YANGUAS FERNANDEZ (INDEP.)
  12. SHEILA BLANCO VELLON (INDEP.)
  13. OSCAR ANGULO FERNANDEZ (INDEP.)
  14. SONIA PEREZ FERNANDEZ (INDEP.)
  15. DIETMAR FERNANDEZ ORTH (INDEP.)
  16. ANA ISABEL FRANCO PEREZ (INDEP.)
  17. ENEKO GONZALEZ MORALES (INDEP.)
  18. LAURA FRANCO MARTIN (INDEP.)
  19. ROBERTO GOMEZ VILLAR (INDEP.)
  20. NADIA PEREZ OTAEGUI (INDEP.)
  21. MIGUEL DIAZ BEA (INDEP.)
  22. SANDRA PEREZ VEGA (INDEP.)
  23. URTZA ZUAZO RUIZ (INDEP.)
  24. PURIFICACION CENDAN GOIRIZ (INDEP.)
  25. RUBEN SIERRA LOPEZ (INDEP.)

ORDEZKOAK

  1. MARIA LUISA ANGUIO CENDAN (INDEP.)
  2. SERGIO ZAMBRANO LOPEZ (INDEP.)
  3. JUANA MARIA NUÑEZ TORRES (INDEP.)
  4. JESUS RODRIGUEZ MARTIN (INDEP.)
  5. TAMAR PARRA ARANETA (INDEP.)

11.- EUSKAL HERRIA BILDU (EH BILDU)

  1. BELEN ARRONDO ALDASORO
  2. HASIER ARRAIZ BARBADILLO
  3. EVA BLANCO DE ANGULO
  4. JULEN ARZUAGA GUMUZIO
  5. IGOR LOPEZ DE MUNAIN GANUZA
  6. ESTITXU BREÑAS GONZALEZ DE ZARATE
  7. ALEX LARRAGOITI GONZALEZ DE MENDIVIL
  8. UNAI BERROSTEGIETA EGUIARA
  9. JOSU ESTARRONA ELIZONDO
  10. MIREN LARRION RUIZ DE GAUNA
  11. LORENA LOPEZ DE LACALLE ARIZTI
  12. ANA BAÑARES AIZPURU
  13. IÑAKI FERNANDEZ DE LARREA SAEZ DE ASTEASU
  14. MAITE ELIZONDO LARREINA
  15. JOSE LUIS LOPEZ DE LUZURIAGA FERNANDEZ
  16. ESTITXU MARTINEZ DE ITURRATE SANCHO
  17. GERARDO GONZALEZ SAEZ
  18. ITZIAR AMESTOY ALONSO
  19. ENEKO ALAÑA URTARAN
  20. AMADA ISABEL INFANTE LOPEZ "AMAIS"
  21. RICARDO OTXOA RUIZ
  22. ANE ZURUTUZA UGARTE
  23. ANDONI TXASKO DIAZ
  24. KHADIJETOU BOICHIRI MOHAMED SALEM "JADY"
  25. MANOLO IBARRONDO AGUIRREGABIRIA

ORDEZKOAK

  1. ESTI BESA SANCHEZ
  2. IÑAKI GIL BASTERRA
  3. ARANTXA OIARBIDE ALUSTIZA

12.- EZKER BATUA-BERDEAK(EB-B)

  1. JOSE NAVAS AMORES
  2. KONTXI BILBAO CUEVAS
  3. DAVID LOZANO MUÑIZ
  4. NURIA LANDA SALABERRI
  5. JAVIER MEDEL GORDO
  6. MARI JOSE GARCIA CASTRO
  7. JOSE ANTONIO OÑATE MURGUIA
  8. ANA MARTINEZ DE ZABARTE DELGADO
  9. JOSE HIDALGO ACEDO
  10. FELI REGULEZ RAMIREZ
  11. SERGIO MELESHKO KOSHELEV
  12. REBECA GALLARDO VADILLO
  13. IKER BERECIARTUA FERNANDEZ
  14. MIREN KARMELE GUTIERREZ LIZARRALDE
  15. ANDONI BAUTISTA VEGA
  16. ROSA RUBIO CARRILLO
  17. CESAR PASTOR HERAS (INDEP.)
  18. FERMINA MARTINEZ MARTINEZ
  19. TXEMI MERINO TORRENS
  20. Mª CRUZ VADILLO ALVAREZ
  21. JUAN VELASCO GARAY
  22. NAIARA SANTANDER GUTIERREZ
  23. MANUEL RANEA SIERRA
  24. BELEN IBAÑEZ PRIETO
  25. MERTXE ECHEZARRETA MANCISIDOR

ORDEZKOAK

  1. MANOLI LOPEZ LAVIN
  2. ANDONI GALLARDO RANEA
  3. ALEXIS GUTIERREZ OSORIO

14.- BIDEZKO MUNDURANTZ/ POR UN MUNDO MAS JUSTO (PUM+J)

  1. FERNANDO OROZCO YARNOZ
  2. LETICIA GALLARDO PORTOMEÑE
  3. OIDOR IRIGOYEN ANGULO
  4. MACARENA DOMAICA GOÑI
  5. IBAN ALBENDIN TOBAR
  6. VICTORINA OYON FERNANDEZ
  7. JOSE IGNACIOOROZCO YARNOZ
  8. MARIBEL MARTIN GOMEZ
  9. ADRIAN OROZCO NEILA
  10. MONICA RUIZ RECIO
  11. IMANOL ARAGOLAZA EDROSO
  12. LEIRE OROZCO LOPEZ DE URALDE
  13. CARLOS ASTEASU GARCIA
  14. MERCEDES ANGULO AGUIRREZABAL
  15. KEPA ARAGOLAZA EDROSO
  16. YAIZA TOBAR BLANCO
  17. ARTURO GARCIA MARTIN
  18. GERALDINE NICOLE CORTES MOLINA
  19. JESUS SAN GERMAN TRONCOSO
  20. MARIA TERESA TOBAR BLANCO
  21. IVAN DEL CORRAL GARCIA
  22. IRATXE IRIGOYEN ANGULO
  23. FRANCISCO JAVIER SANCHEZ JIMENEZ
  24. VICENTA SALVADOR ARIAS
  25. JOSEBA ANDONI TOBAR BLANCO

ORDEZKOAK

  1. ESTIBALIZ GONZALEZ CELEIRO
  2. EVEL ROBERTO HERNANDEZ
  3. VIRGINIA NEILA JARAMILLO

15.- PARTIDO INTEGRACIÓN COMUNITARIA (PYC)

  1. JOANNY FELIZ SANTANA
  2. ROSA AURORA MORALES ECHEVERRIA
  3. LAURA DEL CARMEN SANTANA POLANCO
  4. AMAURYS JOSEPH BAUTISTA
  5. GLORIA CUADRADO ZUÑIGA
  6. FRANCIS FELIZ SANTANA
  7. EURANIA MARTINEZ ADAMEZ
  8. GRISELDA MENDEZ SANTANA
  9. FRANCISCO RUBIO SAGASTUY
  10. HEREDIA MARTINEZ ADAMEZ
  11. RAMON HIERRO TEJADA
  12. SABRINA VALAREZO BUSTAMANTE
  13. MARIA GORETTY VALAREZO BUSTAMANTE
  14. NEREYDA NARVAEZ MANTILLA
  15. LUZ MARIA CARRILLO PACHECO
  16. LILIAN RODRIGUEZ AVECILLA
  17. JUAN CONDOR CONDOR
  18. ISABEL GILER GARCIA
  19. SHIRLEY MERCHAN ZAMBRANO
  20. HORTENSIA VALAREZO BUSTAMENTE
  21. ROSA CASTRO DELGADO
  22. NEICY YONELY DE LA CRUZ PERALTA
  23. WENDY YRENE MEDINA CASTRO
  24. ESQUEILIN MANUEL MEDINA CASTRO
  25. SILVIA RENDO PINEDA

ORDEZKOAK

  1. ALTAGRACIA PEREZ ROSO
  2. MÁXIMO SILVERIO MARTINEZ
  3. MARIANA MEDINA BAUTISTA

16.- PARTIDO HUMANISTA (PH)

  1. CONCEPCION MARTINEZ MIGUEL
  2. VICENTE BONILLA MORENO
  3. ALEXANDRA TOCA MARTINEZ
  4. DIEGO LUQUE ORTIZ
  5. MARGARITA PORTERO TOBAR
  6. JOSE MANUEL CABEZUDO PLAZA
  7. EVELIN SALDAÑA CUELLAR
  8. FERNANDO ESTEBAN ASTARLOA LUBIAN
  9. SONIA VALLE NOGUEIRAS
  10. FRANCISCO JAVIER GOIRICELAYA MOLINA
  11. MARIA FABIOLA CORREA AMEZQUITA
  12. JUAN JOSE BALDOR FERNANDEZ
  13. JUANA LOPEZ GARCIA
  14. IÑAKI PEREZ MADARIAGA
  15. AINHOA MARTINEZ LEON
  16. SANTIAGO BILBAO GONZALO
  17. MARIA MILAGROS FERNANDEZ ALVAREZ
  18. PEDRO MARIA BOTE ARROYO
  19. NURIA SOLSONA HIDALGO
  20. JOSE JAVIER BASTIDA MONTOYA
  21. MARIA JESUS ATRIO AMBROSIO
  22. GERMAN LUIS GONZALEZ RODRIGUEZ
  23. MARIA TERESA RODRIGUEZ MATE
  24. JOSE MANUEL CESPEDES PEREZ
  25. MARIA DE LAS MERCEDES LUBIAN MARQUEZ

ORDEZKOAK

  1. GUILLERMO POZUELO NUÑEZ
  2. MARIA ICIAR LECUE IPAS
  3. MARVIN MARCELO AGUILERA SALDAÑA
Nabarmenduak
Egutegi berezia Inprimaki elektronikoak Hautaezintasunak eta bateraezintasunak Hauteskundeetako diru-laguntzak Zure zalantzetarako testak
Araubide Juridikoaren, Zerbitzuen eta Hauteskunde Prozesuen Zuzendaritza Azken aldaketa 2013/12/26
» Lege informazioa © 2012 - Eusko Jaurlaritza - Gobierno Vasco
Pertsona helburu
Igo
Menu orokorra